Kontakta oss

 

EQUITONE 
Hästvägen 4A 
SV-212 35  Malmö 
T: +46 (0)10-331 2600

equitone-se@etexgroup.com

 

Försäljning

Distriktsansvarig/
Sydsverige


Agneta Ekman
T +46 10 331 2610
agneta.ekman@etexgroup.com

 

Distriktsansvarig/
Stockholm/Uppsala


Annie Bojing
T +46 10 33 12 611
annie.bojing@etexgroup.com

 

Distriktsansvarig/
Stockholm/Uppsala


​Johan Bergius
T +46 10 331 2620
johan.bergius@etexgroup.com

 

Teknik


Teknisk Chef Norden
Peter Fallesen
T +46 10 331 2609
peter.fallesen@etexgroup.com

 

Backoffice


​Jonas Månsson
T: +46 40 18 52 05
jonas.mansson@etexgroup.com

 


Mikael Elmvik
T: +46 40 18 52 10
mikael.elmvik@etexgroup.com

 

Marknadchef


Peter Kjellker
T +46 103 31 26 13
peter.kjellker@etexgroup.com

 

Marketing
Om ni är i behov av annonser, annat material 
eller upplever något problem med vår hemsida.
Kontakta då vår marknadsavdelning på facade-nordic@etexgroup.com