Kontakta oss

 

EQUITONE 
Hästvägen 4A 
SV-212 35  Malmö 
T: +46 (0)10-331 2600

etexnordic-se@etexgroup.com

OBS! Vi har för närvarande problem med våra telefoner,
så det är väldigt viktigt att skriva hela numret när du behöver ringa t.ex.
00 46 10 33 12 600

Försäljning

Distriktsansvarig/
Sydsverige


Agneta Ekman
T +46 10 331 2610
agneta.ekman@etexgroup.com

 

Distriktsansvarig/
Stockholm/Uppsala


Annie Bojing
T +46 10 33 12 611
annie.bojing@etexgroup.com

 

Distriktsansvarig/
Stockholm/Uppsala


​Johan Bergius
T +46 10 331 2620
johan.bergius@etexgroup.com

 

Teknik


Teknisk Chef Norden
Peter Fallesen
T +46 10 331 2609
peter.fallesen@etexgroup.com

 

Backoffice


​Jonas Månsson
T: +46 103 31 2605 
jonas.mansson@etexgroup.com

 


Mikael Elmvik
T: +46 103 31 2606
mikael.elmvik@etexgroup.com

 

Marknadchef


Peter Kjellker
T +46 103 31 26 13
peter.kjellker@etexgroup.com

 

Marketing
Om ni är i behov av annonser, annat material 
eller upplever något problem med vår hemsida.
Kontakta då vår marknadsavdelning på facade-nordic@etexgroup.com