Kontakta oss

 

EQUITONE 
Hästvägen 4A 
SV-212 35  Malmö 
T: +46 (0)10-331 2600

etexnordic-se@etexgroup.com

OBS! Vi har för närvarande problem med våra telefoner,
så det är väldigt viktigt att skriva hela numret när du behöver ringa t.ex.
00 46 10 33 12 600

Försäljning

Distriktsansvarig
Sydsverige


Agneta Ekman
T +46 10 331 2610
agneta.ekman@etexgroup.com

 

Distriktsansvarig
Stockholm


Robert Onar
T +46 10 331 2621
robert.onar@etexgroup.com

 

Distriktsansvarig
Västra Sverige


​Marthin Larsson
T +46 10 331 2617
marthin.larsson@etexgroup.com

 

Teknik


Teknisk Chef Norden
Peter Fallesen
T +46 10 331 2609
peter.fallesen@etexgroup.com

 

Backoffice


​Jonas Månsson
T: +46 103 31 2605 
jonas.mansson@etexgroup.com

 


Mikael Elmvik
T: +46 103 31 2606
mikael.elmvik@etexgroup.com

 

Sales Manager Sweden


Nikolai Halle
+47 941 64 241 
nikolai.h.halle@etexgroup.com

 

Marketing
Om ni är i behov av annonser, annat material 
eller upplever något problem med vår hemsida.
Kontakta då vår marknadsavdelning på facade-nordic@etexgroup.com